Najczęściej zadawane pytania.

Stworzyliśmy tę sekcję w oparciu o najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania, napisz do nas.

Strony internetowe

Identyfikacja wizualna, loga i logotypy

Projekty do druku oraz druk

Współpraca, warunki, umowy, płatności

Cookies privacy policy

Wszystkie nowe konta usługi Dropbox oraz dostępne do pobrania pliki, w tym również aplikacje komputerowe i mobilne, są całkowicie bezpłatne. Każdy nowy użytkownik otrzymuje na początek 2 GB bezpłatnego miejsca na koncie usługi Dropbox. Dodatkową ilość bezpłatnego miejsca możesz uzyskać na wiele sposobów. Przykładowo, możesz uzyskać nawet 16 GB dodatkowego miejsca, polecając swoim znajomym usługę Dropbox.

Jeśli kiedykolwiek skończy Ci się wolne miejsce na koncie, możesz zwiększyć jego ilość, wykupując miesięczną lub roczną subskrypcję na konto Dropbox Pro w taryfie 100, 200 lub 500 GB. Grupom osób pragnących korzystać wspólnie z większej ilości miejsca polecamy taryfę Dropbox dla zespołów.

Oszczędzamy twój czas!

Zaproś nas do siebie lub umów się z nami w wygodnej dla ciebie lokalizacji.

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Stworzylismy tę sekcję w oparciu o najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Zapoznaj się z FAQ jeśli masz pytania lub napisz do nas. Idź do FAQ's